Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 771

Сигнал №771

Начало
13.03.2019
ID:
771

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул. „Цар Калоян“ 3, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: В град Добрич,ул Цар Калоян 5, има стар кестен пред портите на двора.Корените са му надигнати и усложнява вкарването на автомобил в гаража. Има постоянно падане на клони.Непосредсвено до него се намира ел.стъл на който жиците преминават през короната.Моля за съдействието на общината!!!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

16.09.202210:07

Във връзка с Ваш сигнал, Ви уведомявам, че след извършен оглед на място, на адрес: ул. „Цар Калоян” 5, е установено наличието на кестен, който се намира в добро здравословно състояние. Преминаването на жиците през клоните на дървото, както и затрудненият подход към гаража не са предпоставки за неговото премахване. На ОБП „Устойчиви дейности и проекти“ е възложено премахване на скелетен клон към имота, както и на клонът, който е надвиснал над улицата. Предвид календарните срокове за извършване на скелетните резитби (в периода на покой на дърветата), както и съобразно капацитета на общинското предприятие, посочената резитба е предвидена за изпълнение в срок до 30.11.2019 г.


Всички видове сигнали