Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 772

Сигнал №772

Начало
13.03.2019
ID:
772

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Бойчо Огнянов“ 65, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: По ул.Бойчо Огнянов между N 65 и N 28. Капакът на шахтата е изместен и стърчи нагоре точно по средата на улицата. Има опасност от закачане, ако мине по нисък автомобил, създава опасност за пешеходци и деца, които минават оттам.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител