Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 782

Сигнал №782

Начало
26.03.2019
ID:
782

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 9Г, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: от години дремят три микробуса и две ремаркета зад трафопоста


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

03.04.201915:52

Във връзка с постъпил Ваш сигнал в Община град Добрич относно изоставени автомобили в междублоково пространство по ул. Васил Левски 9, и след извършена проверка от служители на Общината, на посочения адрес се установи, че действително има паркирани автомобили и ремаркета. Два от микробусите са в движение. Има издадена заповед на кмета за принудително преместване на ИУМПС микробус "Форд" без регистрационен номер. След влизанена заповедта в сила в 14-дневен срок от датата на обявяването й, автомобилът ще бъде преместен. На ремаркетата са залепени стикери - предписания за преместване на ремаркетата от имот общинска собственост. След изтичане на три-месечния срок от датата на предписанието, Община град Добрич ще пристъпи към принудително преместване на ремаркетата. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на Общинска администрация.


Всички видове сигнали