Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 791

Сигнал №791

Начало
05.04.2019
ID:
791

Улична дупка

Място/адрес: бул. „Добруджа“ 39, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Точно на сфетофара в посока рилци по цялото платно огромен кратер през който е вече невъзможно да се преминава без поражения по автомобилите.знам,че е свързано с водния цикъл,но поне малко чакъл може да се сложи да се поизравни.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител