Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 796

Сигнал №796

Начало
10.04.2019
ID:
796

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Сан Стефано“ 2-4, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Почти постоянно е ограничена видимостта към пешеходната пътека! Преди месец отново се случи ПТП с пострадал пешеходец! Редовно се случва някой шофьор да бърза за зеленото на светофара. Моля да се приложат ефективни средства за ограничаване на скоростта.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

13.05.201908:56

Изпратено е писмо до Първо районно управление Добрич. В отговора си ни уведомяват, че ул. "Сан Стефано" 2-4 и прилежащите към нея тротоарни площи са включени в зоната за изпълнение на задачи от патрули към звено "Общинска полиция". При извършените неколкократни проверки по отношение на подадени сигнали за неправилно паркирани автомобили ограничаващи видимостта към пешеходните пътеки, са констатирани нарушения. За констатираните нарушения са съставени глоби с фиш и уведомления по чл.186 от ЗДвП за налагане на глоби и фиш по Наредба за ОБДДВПСПТ на Община град Добрич. При констатиране на последващи нарушения ще се предприемат необходимите законосъобразни действия по прилагане на разпоредбите на Наредбите на Община гр. Добрич.


Всички видове сигнали