Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 799

Сигнал №799

Начало
17.04.2019
ID:
799

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 32Б, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: На посоченото място - срещу входа на магазин "Билла" има полуотворена канализационна шахта.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител