Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 804

Сигнал №804

Начало
22.04.2019
ID:
804

Нерегламентирана сеч

Място/адрес: ул. „Простор“ 485, 9305 Св. Георги, Добрич, България

Описание: Отрязано дърво, стоящо върху асфалтиран път.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител