Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 82

Сигнал №82

Начало
30.11.2016
ID:
82

Паднал електрически стълб

Място/адрес: ул. „Генерал майор Стефан Попов“, 9301 Добрич, България

Описание: След удар на преминаваща кола има опасно изкривен електически стълб за улично осветлениe. През същият минават различни кабели, които след наклона на стълба са увиснали. Осветителното тяло е счупено.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител