Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 833

Сигнал №833

Начало
07.05.2019
ID:
833

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Даскал Димитър Попов“ 5А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: по цялата улица и са безброй


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител