Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 835

Сигнал №835

Начало
08.05.2019
ID:
835

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Георги Кирков“ 21, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Изоставени и паркирани от няколко месеци или година автомобили, някои от които на тротоара. Повечето с отпуснати гуми вече. Освен, че заемат паркоместа по улицата или места на тротоара за минаване, загрозяват и улицата. Около едната кола вече има поникнала трева на асфалта. Мисля, че имаха бележки вече от общината да бъдат преместени преди месеци, но само бележките изчезнаха. Въпросните автомобили са с рег. номера ТХ4212ХТ, ТХ2162ХК, ТХ6187ХН, ТХ1067СК и ТХ8981СХ. ГО има само ТХ2162ХК.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

14.05.201916:17

Във връзка с постъпилия сигнал, ви уведомявам, че тримесечният срок отбелязан от датата на предписанията не е изтекъл. След изтичане на срока ще бъдат издадени заповеди на кмета за принудително преместване на ИУМПС. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали