Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 846

Сигнал №846

Начало
13.05.2019
ID:
846

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 38, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Състоянието на централната част на "града" е в плачевно състояние, което се влошава с всеки изминал ден. Скоро здрава плочка няма да остане. Дали скоро ще има някакво положително развитие по въпроса?


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител