Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 850

Сигнал №850

Начало
15.05.2019
ID:
850

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „Цар Калоян“ 3, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Цялата улица е пропаднала и в дупки. Няма тротоар за пешеходците.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

08.08.201916:57

В момента се извършват възстановителни работи по настилките, разрушени при изграждането на новите водопроводи. Успоредно с това Общината извършва и изкърпване на улиците, заради локални повреди по асфалтовите настилки. През следващия планов период, Общината ще осигурява поетапно необходимото финансиране за рехабилитация на улиците и междублоковите пространства.


Всички видове сигнали