Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 852

Сигнал №852

Начало
16.05.2019
ID:
852

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Генерал Колев“ 19, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Постоянно паркирали автомобили на тротоара


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

27.05.201917:24

Във връзка с постъпилия сигнал, Ви уведомявам, че служители на общинска администрация и Първо РУ на МВР Добрич извършват регулярни проверки съгласно изискванията на Наредбата за организацията, безопасността на движението и дисциплината на водачите на превозни средства и пешеходците на територията на Община град Добрич. На нарушителите се съставят актове и фишове за установяване на административни нарушения. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали