Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 869

Сигнал №869

Начало
23.05.2019
ID:
869

Улична дупка

Място/адрес: ж.к. Балик 59Г, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: уникално големи улични дупки . изоставен канал след прекарване на газ . улицата е меко казано не проходима .


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител