Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 873

Сигнал №873

Начало
29.05.2019
ID:
873

Улична дупка

Място/адрес: ул. „България“ 4Б, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Пред "El Mundo" срещу паркинга на хотел "България", посока влизане към заведението има липсващи покривни решетки на канала отвеждащ дъждовната вода. Малко по-нагоре в посока Общината има поне две счупени бетонни блочки, които са покривали каналите и по този начин образуват дупки.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител