Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 878

Сигнал №878

Начало
02.06.2019
ID:
878

Улична дупка

Място/адрес: ж.к. Дружба IV 61Д, 9305 ж.к. Дружба IV, Добрич, България

Описание:


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител