Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 879

Сигнал №879

Начало
03.06.2019
ID:
879

Улична дупка

Място/адрес: ж.к. Дружба ІІ 2, 9305 ж.к. Дружба II, Добрич, България

Описание: Улицата, свързваща Ул. Никола Петков и бул. Русия е в отчайващо състояние. Дълбочината на дупките на места е 20 см. Кога ще бъде възстановена настилката?


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител