Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 880

Сигнал №880

Начало
03.06.2019
ID:
880

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ж.к. Дружба І 9, 9305 ж.к. Дружба I, Добрич, България

Описание: Булевард Добруджа е пълен с свлекли се камъни след дъждовете посока Балчик -Добрич ,пътното е опасно ,трябва да се почисти


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител