Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 890

Сигнал №890

Начало
10.06.2019
ID:
890

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Хан Аспарух“ 7А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Паркиран автомобил, заемащ почти цялата ширина на тротоара. Това възпрепятства разминаване на двама и повече души едновременно, преминаване на бебешка количка, да не говорим за близнаци например... Несъобразяване с останалите граждани. Нека въпросният шофьор да получи санкция.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител