Сигнали в Добрич днес

В процес 850 Приключени 1326

Сигнал № 891

Сигнал №891

Начало
10.06.2019
ID:
891

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 58А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Пред блока на посочения адрес има голямо изсъхнало дърво вече втора година. Падат големи сухи клони върху тротоара и жилищната сграда. Има сериозна опасност от наранявания на хора и щети по сградата. Молим да бъде премахнато!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

23.07.201917:12

Във връзка с Ваш сигнал, Ви уведомявам, че след извършен оглед на място, на адрес: бул. „25-ти септември“ №58А, е установено наличието на 1 бр. напълно изсъхнал чинар. Предвид невъзможността резитбата да бъде извършена от ОБП „Устойчиви дейности и проекти“, ще бъде подготвена обществена поръчка, която при възможност ще бъде изпълнена и дървото ще бъде премахнато.


Всички видове сигнали