Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 897

Сигнал №897

Начало
13.06.2019
ID:
897

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Гривица“ 2, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте, Непрекъснато се паркира на зелени площи на ул.Гривица .Също така има човек 2 буса ,който ползва улицата за паркинг и пречи на движението


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

25.09.202114:07

Във връзка с подадения от Вас сигнал, Ви уведомявам следното: Служителите на Общинска администрация и Първо районно управление на МВР-град Добрич периодично извършват проверки и санкционират неправилно паркиралите автомобили. Информираме Ви, че за осъществяване на по-бърза, добра и ефективна комуникация, Община град Добрич е обявила "Зелен телефон" 058/604 573, на който гражданите могат да сигнализират за нарушения и да дават предложения.


Всички видове сигнали