Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 899

Сигнал №899

Начало
14.06.2019
ID:
899

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 14А, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: След разкопаване по водният цикъл, две от насипаните ями пред жк.Добротица, бл.14 вх.В, започнаха прогресивно да пропадат. Едната яма беше засипана само с пръст, като един куп от изкопаната пръст стои на пътя вече месец, но самият изкоп след последният дъжд пропадна с ~30см. Особено опасен нощно време (минават коли и пешеходци). Другото пропадане е непосредствено пред гараж до вх.В на бл.14. Пропадането е ~20 см, заедно със спирателен кран на ВиК. Има опасност от повреда на крана и водопровода.


Статус: В процес

Присъединени: 0