Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 903

Сигнал №903

Начало
18.06.2019
ID:
903

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Пере Тошев“ 14, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: здравейте,това се случва ежедневно срещу новата сграда на битова техника(на пазара).наемателите на сергии на пазара си изхвърлят боклуците заедно с развалените плодове и зеленчуци.молим да предприемете нещо.


Статус: В процес

Присъединени: 0