Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 907

Сигнал №907

Начало
20.06.2019
ID:
907

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Росица“ 6, 9305 Червената пръст, Добрич, България

Описание: От водния цикъл и дъжда 70 см. Дупки, ще падне някое дете ,пешеходец или автомобил.Не можем да си изкараме автомобилите от 14 дни.шахтите се запушиха с камъни и се наводнихме.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител