Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 922

Сигнал №922

Начало
27.06.2019
ID:
922

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 50, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте. Детската площадка на Бул.25-Септември 48,близост до Стария Добрич е изпочупено от месеци.Стълби и парапети липсват.Част от оградата на самата площадка отново липсва. Метални стълбове приличащи на осветление над пейките в самата площадка са пред падане. Кошчетата за отпадаци не са почиствани. Както и кошчетата на детската площадка за Община Добрич също преливат. Кой се грижи за чистота на площадките и тяхните съоръжения? Ще се вземат ли някакви решения?


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

31.07.201909:11

Във връзка с Ваш сигнал, Ви уведомявам, че след извършен оглед на място, са установени компрометираните елементи от детските съоръжения. На ОП „Комуналстрой“ е възложено поставяне на стъпала към пързалката и оградни пана на комбинираното детско съоръжение. Кошчетата за отпадъци се почистват периодично под определен график


Всички видове сигнали