Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 924

Сигнал №924

Начало
28.06.2019
ID:
924

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Стоян Михайловски“, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Изкоренявате дървета, а ще задсадите ли нови на тяхно място? Преди 30 години при предишния ремонт на улицата се премахнаха много по-стари дървета в сравнение с тези, които премахнахте днес, но се посадиха тези, които изкоренихте днес. Надявам се да има нови дървета, което според мен е задължително!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

09.07.201910:49

Във връзка с Ваш сигнал, относно премахването на дърветата по ул. „Стоян Михайловски“, Ви уведомявам, че предвид изготвените проекти за цялостно рехабилитиране на улицата, дърветата попадат в трасето на уличното платно. При изграждането на тротоара, ще бъдат оставени клоцове (отвори за дърветата) по протежението на улицата и в първият възможен посадъчен сезон ще бъдат засадени декоративни храсти и дървета.


Всички видове сигнали