Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 930

Сигнал №930

Начало
02.07.2019
ID:
930

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Място/адрес: ул. „Суха река“ 14, 9305 Червената пръст, Добрич, България

Описание: Вчера, 01.07.19, в дерето, минаващо пред ул.Суха река" около 18.30ч. течеше кърваво червена вода с ужасна миризма. От живушите там разбрах, че не е единичен случай. Има съмнения, че се извършва измиване на патарник в Добротица. Моля, да ми отговорите от какво е замърсяването.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител