Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 935

Сигнал №935

Начало
03.07.2019
ID:
935

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул. „Цар Калоян“ 3, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Пред къщите по цялата ул. Цар Калоян и по-точно номера 13, 13а, 13б има огромни кестени, които от бурята се клатят неимоверно. С това застрашават живота и здравето на хората. Моля, елате ги подрежете поне частихе, които са издадени към дворовете на хората.


Статус: В процес

Присъединени: 0