Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 936

Сигнал №936

Начало
06.07.2019
ID:
936

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Неофит Бозвели“ 3А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: На този адрес се намира сграда, която се руши и е опасна за преминаващите хора. Има опасност от събиране на наркомани, бездомници, което застрашава живота на живущите в района. Моля да се предприемат мерки, за да се избегнат всякакви лоши действия от недобронамерени хора.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

24.07.201911:44

Във връзка с Вашия сигнал, Ви уведомяваме следното: на 23.07.2019 г. е извършена проверка от служители на дирекция УТСК на посочения от Вас адрес. В момента на проверката се установи, че имота и сградата която описвате е с административен адрес ул. "Панайот Волов" № 20. На собственика е връчено предписание № 97/24.07.2019 г. със срок до 30.08.2019 г. за обезопасяване на имота или премахване на самосрутващата сграда попадаща в същия имот. При необходимост ще бъдат предприети последващи законосъобразни действия.


Всички видове сигнали