Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 960

Сигнал №960

Начало
27.07.2019
ID:
960

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Място/адрес: ул. „Максим Горки“ 5Г, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Цялата улица Максим Горки е строителна площадка.Може ли след работния ден фирмата за чистота да измива улицата както го направихме днес живущите и работещите на самата улица с две малки водоструйки.Една водоноска с двама служители за половин час могат да мият.Плинуждавате ни да вдишвам тоя прах от улицата,да затваряме търговските обекти,да освобождаваме персонал ....Просто не се живее при нас. МОЛИМ ВИ пускайте по една водоструйка след работния ден на строителите,не ни убивайте


Статус: В процес

Присъединени: 0