Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 966

Сигнал №966

Начало
30.07.2019
ID:
966

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Място/адрес: ул. „Суха река“ 23, 9305 Червената пръст, Добрич, България

Описание: Подавам сигнал за изключително прашна и мръсна улица на Суха Река 23. След извършените ремонти на ул. Росица и по цялата ул. Вардар, цялата мръсотия и чакъл е пред дома ми. С малко бебе съм, а не мога да отворя прозореца си, да влезе чист въздух, защото такъв няма!!!!


Статус: В процес

Присъединени: 0