Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 967

Сигнал №967

Начало
30.07.2019
ID:
967

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Място/адрес: ул. „Максим Горки“ 5В, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Помооощ.....умираме табуретки.!!!! Умираме в десет метровите талази от каменно брашно.Някой който взима заплата в тая шибана община да се размърда задника по такъв начин че да се измие кочината наричаща се ул.Максим Горки


Статус: В процес

Присъединени: 0