Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 98

Сигнал №98

Начало
04.01.2017
ID:
98

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „Русия“ 59, 9300 Добрич, България

Описание: До блок 59на бул.Русия, между блока и денонощния магазин е паркиран камион ВОЛВО, без регистрационни табели. Камионът е натоварен с битови отпадъци и стои така натоварен повече от 2 години. Когато духа вятър , от каросерията хвърчат боклуци и се разнасят навсякъде. Камионът се ползваше от фирмата за дограма на Митровски, която се намира точно зад блок 59. Моля да вземете необходимите мерки за премахване камиона с натовареното върху него сметище.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител