Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 984

Сигнал №984

Начало
07.08.2019
ID:
984

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Александър Стамболийски“ 2Б, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Как се асфалтира ?кръпка до кръпка а между тях разбит асфалт.вижте как се асфалтира в белите страни


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител