Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 987

Сигнал №987

Начало
11.08.2019
ID:
987

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: бул. „Добричка епопея“ 4, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: От години собственик на апартамент номер 11 във вход А на блок 4 на Добричка епопея 4 на име Кирчо Петров Петров присвоява място и слага фургон който пречи и ограничава достъпа на хора. В близост е до тряхопоста което създава опасност от пожари. Моля да вземете необходимите мерки за отсраняването и поставянето на място за целта.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

03.09.201915:08

На 19.08.2019 г. е извършена проверка от служители на Дирекция УТСК на посочения адрес. В момента на проверката се установи, че има поставен метален фургон, без правно основание на терен общинска собственост и без необходимите строителни книжа. На собственика Кирчо Петров е връчено предписание, със срок до 30.09.2019 г. да премахне металния фургон. След изтичане на срока, ще предприемем законосъобразни действия съгласно ЗУТ.


Всички видове сигнали