Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 990

Сигнал №990

Начало
12.08.2019
ID:
990

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: бул. „Добричка епопея“ 4, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Неправомерно разположен фургон от частно лице до трафопоста на блока който създава опасност от пожари и предпоставка за сборище на наркомани


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител