Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Опасни дървета

Начало
17.04.2024
ID:
3085

Високи и опасни дървета.Паднал голям клон.Сухо дърво.Подадени са много сигнали не са взети мерки!!!! Моля да бъдат взети нужните мерки.

Статус:  В процес

Сигнал за опасно дърво

Начало
20.03.2024
ID:
3010

Уведомяваме Ви , че пред вет.клиника "СС- ВЕТ" гр.Добрич, с адрес- ЖК" Дружба" бл.14 има огромно многогодишно дърво- чинар; което представлява заплаха за клиниката и преминаващите жители. Надяваме се , че компетентните органи ще огледат опасното дърво и ще вземат необходимите мерки, за да няма пострадали

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно изсъхнало дърво

Начало
22.02.2024
ID:
2944

От няколко години има опасно изсъхнало дърво до ул. Цар Симеон 12, което се държи на множество стари кабели. От 2 дни текат дейности по полагане на нови кабели под земята точно до дървото и вече е наклонено. Мисля точно сега е момента да бъде отрязано, докато е разкопана улицата, а не след като асфалтират.

Статус:  В процес

Прекършени клони на дървета

Начало
11.02.2024
ID:
2902

Пред блокът ни има две високи иглолистни дървета със счупени висящи големи клони , които могат всеки момент да паднат и да наранят обитателите на блока и автомобилите ни.Моля да бъдат отстранени преди да се случи нещастие..Тук играят много мапки деца и са в риск във всеки момент.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кастрене на клони

Начало
07.02.2024
ID:
2890

Клоните на две дървета върху общински имот опират в сградата на супермаркет abcmarket . Причиниха счупване на рекламна табела и запълване на улуците с клони. Моля , за вашето съдействие .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупени клони, надвиснали над тротоара

Начало
03.02.2024
ID:
2881

Счупени са клоните на дърветата по тротоара на улицата, в резултат от силните ветрове. Надвиснали са опасно над тротоара като се държат на ивици, малки части от кората на дървото и са подпрени върху външни кабели на стълб по протежение на улицата (осветление). Това е втори сигнал в рамките на 3 месеца, но липсва реакция от длъжностните лица.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
01.02.2024
ID:
2878

Пред входа в който живеем има огромно старо дърво (липа) което, подкопава основите на цялата сграда. Също така, клоните му навлизат в откритите тераси на живущите и създават условия за щети, както материални, така и физически. Ще сме много благодарни ако, въпросното дърво бъде отсякано или драстично подкастрено. Надяваме се за бързо и навременно реагиране и благодарим предварително

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паднало дърво

Начало
15.01.2024
ID:
2818

В началото на месец декември при бурята бяха пречупени 3 бора пред блока. Благодаря за бързата реакция по тяхното нарязване и освобождаване на пътеката от блока до тротоара. Постепенно почистваме пространството от клонки и листа. Не е по нашите възможности да се справим с големите стволове на дърветата. Моля за съдействие да бъдат извозени.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не изхвърлени клони от паднало дърво

Начало
19.12.2023
ID:
2756

Сигналът е втори за този проблем!След отрязано паднало дърво в задблоковото пространство на посочения адрес,остатъците /клоните/ все още са там,което затруднява ползването на намиращият се там гараж!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Счупени клони

Начало
15.12.2023
ID:
2745

Има счупени клони на дърво, намиращо се пред бл.1, вх.Б, ул. "Дунав". Необходимо е, да бъдат премахнати счупените и сухи клони.

Статус:  В процес