Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Падащ стълб

Начало
14.05.2024
ID:
3167

Падащ стълб вече месец. Пуснати са много сигнали и нищо не е предприето. Ще продължаваме да пускаме сигнали по различни начини докато се реши проблема.

Статус:  В процес

Наклонен стълб

Начало
30.04.2024
ID:
3127

Наклонен стълб на ул. Ропотамо, стълба е счупен в основата и постепенно къса кабелите. Възможно е да падне върху преминаващи граждани.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Електрически стълб

Начало
09.04.2024
ID:
3067

Електрически стълб от уличното осветление е корозирал, наклонен е и се клати. При един по-силен вятър има опасност да падне.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Паднал стълб от уличното осветление

Начало
21.03.2024
ID:
3011

Паднал стълб от уличното осветление и висящи кабели с напрежение

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Сигнал №1094

Начало
08.10.2019
ID:
1094

Опасен стълб от уличното осветление пред входа на ЦДГ 27 "Славейче"

Статус:  В процес

Сигнал №634

Начало
03.11.2018
ID:
634

Здравейте , За пореден път подавам сигнал за наклонен и напукан електричестки стълб и никаква реакция нито от Вас нито и Енерго про . Трябва да падне за да бъде подменен ?!?!?!?!?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №517

Начало
05.07.2018
ID:
517

Железобетонен стълб не е паднал, но е притеснително огънат леко под формата на буква С. На височина от 50см до 200см от земята се виждат няколко пукнатини от западната му страна. Моля, ако може някой експерт да го погледне дали е надежден, да не би да се стовари върху някой. Спират коли наблизо, играят и деца доста по тази улица.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №478

Начало
15.04.2018
ID:
478

Здравейте , На улицата има напукан електрически стълб и леко наклонен .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №466

Начало
06.04.2018
ID:
466

Здравейте, Уличния стълб, който се намира на ул. „Гривица“ 1 е наклонен и напукан !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №217

Начало
02.07.2017
ID:
217

Повредено осветително тяло в градски парк, до скейтпарка от камион на участниците в Добрич мези

Статус:  В процес