Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сеч

Начало
08.04.2024
ID:
3055

За втори път изпращам сигнал за незаконна сеч ...до момента са изсечени 3 огромни кестена...цялата улица ли трябва да се оголи, за да се заемат някакви мерки. Настоявам за отговор и обратна връзка

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Сигнал №804

Начало
22.04.2019
ID:
804

Отрязано дърво, стоящо върху асфалтиран път.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №209

Начало
26.06.2017
ID:
209

Изсичане на пояса от дървета,намиращ се на северната част успоредно на гробищния парк,започващ от кулата надолу.Масово се сече дървета и зелена растителност от новозакупили собственици на лозя за да си паркират колите.Стига се до там,че освободената площ се засипва с чакъл като площа е за две,три коли.А една фирма намираща се срещу началото на пояса го е изсякла близо 50м и там си копае ями в които си изхвърля отпадъците,след което ги зарива и продължава да копае друга дупка.Спрете беззаконието.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител