Сигнали в Добрич днес

В процес 930 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Дограма несъобразена с наредбите за Стария Добрич

Начало
29.01.2024
ID:
2866

Здравейте входната врата на кафенето в Стария Добрич е сменена с такава която не отговаря на изискванията за АЕМО Стария Добрич

Статус:  В процес

Сигнал №1233

Начало
23.01.2020
ID:
1233

Паметникът е обсипан с вандалски надписи. Прекалено грозно е, за да се качат снимки, а и в Интернет достатъчно пъти е показвано състоянието му.

Статус:  В процес

Сигнал №792

Начало
07.04.2019
ID:
792

Обекта за който искам да подам сигнал свидетелства за паметник на културата и това е паметния знак - камък на входа на Градския парк, чийто надпис вече съвсем не се чете и се заличава. И това е от много години. Така ли никой не го е забелязал. Може да се подсили текста с по-тъмен цвят.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №512

Начало
20.06.2018
ID:
512

Скоро някой от отговорните за този паметник на културата, поглеждал ли е в какво състояние е къщата на Адриана Будевска. Покрива е пред разпад, изключително занемарена фасада на къщата и запустял двор!

Статус:  В процес