Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Запушена улична шахта

Начало
10.06.2024
ID:
3254

Здравейте, на улица Васил Левски 52 пред моя имот има запушена шахта, която при дъжд не поема никаква вода и връща вода към сградата на ъгала на улица Цар Иван Асен и Васил Левски 52. Моля да се отпуши от наслоеното за да работи нормално.

Статус:  В процес

Улица без път, без тротоар, без отводняване и канализация

Начало
07.04.2024
ID:
3052

Улица във много лошо състояние, пълна със дупки и неравности. Не е ремонтирана по никакъв начин от 30 години. След всеки дъжд се наводнява няма къде да се стъпва отводняването става във мазите на жилищните кооперации. Поради липса на асфалт шахтите са със ниво 10см над нивото на земята и не поемат по никакъв начин водата. Това е улица на европейски град без асфалт, без отводняване, без тротоари без никаква поддръжка.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Наводнен бул. Русия

Начало
03.12.2023
ID:
2692

Вече няколко поредни седмици, при всеки дъжд, на булевард Русия в частта си между Вардар и църквата Св. Климент Охридски си събира огромно количество вода

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Наводняване на имоти

Начало
05.07.2023
ID:
2164

При извършване на строителство на обект на фирма ОПТИКОМ бе извършено присъединяване към канализационната мрежа несъответващо на проекта им за присъединяване.В същата канализация в последствие( колко законно може да се провери( са присъединени прилежащ паркинг и новопостроен обект.Всичко това доведе до претоварване на канализацията и до наводняване на имотите в съседство при всеки малко по проливен дъжд.Моля да бъде извършена проверка относно спазването законноста на присъединителните проекти като се предприемат необходимите мерки за премахване на неизправностите

Статус:  В процес

Поредно наводнение

Начало
02.07.2023
ID:
2156

Шахтите ни са запушени, а след всеки дъжд улицата става все по-трудно проходима. Отварят се все по-големи дупки и освен ,че се наводняваме, очакваме вече къщите ни да почнат да пропадат. Проблемът се игнорира от години и става все по-зле. Ние също плащаме данъци, моля най-после да ни обърнете внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2062

Начало
29.04.2022
ID:
2062

Проблемният участък се намира зад 32 детска градина по главния път, освен че има множество дупки при валеж се наводнява цялата улица. Образува се огромна локва, която е трудна за преминаване с автомобил. Шахтите са поставени по високо и не функционират на 100%. /Приложените снимките са при нормален валеж, а при обилен залива тротоарите /

Статус:  В процес

Сигнал №2031

Начало
21.12.2021
ID:
2031

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1916

Начало
14.06.2021
ID:
1916

При падане на по-силни дъждове, водата идваща от ул. Калиакра, ул. Загоре, ул. Иван Шишман, ул. Баба Тонка и ул. Вида Димитрова приижда и изхвърля капаците на каналните шахти на кръстовището менжу ул. Генерал Столетов и ул. Вида Димитрова. Съответно водата избива и в къщите в близост каналните шахти.

Статус:  В процес

Сигнал №1525

Начало
14.06.2020
ID:
1525

Здравейте , цялото дере по бул. Русия за поредна година е затлачено и също така обрасло цялото в треви.При силен валеж за 15 минути се пълни , тъй като тръбите са запушени , както от боклуци така и от чакъл и пясък. Очаквате отново да се повтори случката от 2014г. Или ще се вземат мерки по на време , за да се изчисти , хората да могат да спят спокойно?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител