Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №513

Начало
20.06.2018
ID:
513

Оградата на моста над Агро магазина в посока от сп.''Първомайска'' към центъра липсва. Дали да не изчакаме пък някой да падне от там, я пешеходец, я велосипедшст, защо не и МПС, избор има

Статус:  В процес

Сигнал №453

Начало
28.03.2018
ID:
453

Въпросният пътен възел не се пада в частта на бул.Добричка епопея. Той е част от улица Войнишка! Там са три моста, два са за автомобили като единият е този на ул.Войнишка а другият е на бул.Добричка епопея, и един е жп мост. Реално този мост не влиза в ремонта на булеварда. Моля да посетите въпросният мост на място за да се уверите ,че е сериозно повреден и се нуждае от ремонт!

Статус:  В процес

Сигнал №433

Начало
21.03.2018
ID:
433

Моста по ул.Войнишка който преминава над бул. 3ти Март е пропаднал и от двете си страни, асфалта се е нацепил и преминаването по моста е затруднено.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №401

Начало
23.02.2018
ID:
401

опасен мост/надлез; има опасност парчета от моста да паднат върху превозни седства; арматурата се вижда, изключително лошо състояние, неподдържан, нужда от незабавен ремонт

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №183

Начало
08.05.2017
ID:
183

Моля да се провери мостът до Агромагазина по бул."Русия"Има опасност от падащи предмети!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител