Сигнали в Добрич днес

В процес 930 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Stephen Yarrow

Начало
20.02.2024
ID:
2940

Please can you send me a map by email for the area covered by the BLUE ZONE in Dobrich.

Статус:  В процес

Не спазване на разписание

Начало
17.02.2024
ID:
2925

Автобус номер 10 А днес сутринта в 8:30 в кв. Рилци не дойде искам да знам защо нямаше автобус в този час при положение че по разписание трябва да мине очаквам да се отнесете коректно и да говорите с шофьорите си за спазването на разписанията благодаря за вниманието

Статус:  В процес

Разхождане на кучета без каишки

Начало
15.02.2024
ID:
2921

Здравейте, Защо в целия град се разхождат домашни кучета без каишки ? Много е опасно за гражданите. Моля да се предпиемат мерки за безопасност на всички.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Тротоар

Начало
12.02.2024
ID:
2915

Здравейте , искам да попитам кога ще се оправят дупките по бул. "25-ти Септември 37" по тротоара, срвщу Енерго про. Бяха разкопани миналата година за авария, която не откриваха къде е и само се запълниха . За 500 метра три дупки.Майка съм с малко дете а преминаването с количка е невъзможно. Това е главен булевард.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Кога ще обявите конкурс за детегледач в КСУ ДЪГА ЦНСТ 1,2?

Начало
08.02.2024
ID:
2891

Освобождаване на работно място от 1 9.02.2024

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Градски транспорт

Начало
25.01.2024
ID:
2857

Днес сутринта 25.01.2024, автобус №1 не си спази графика и то с доста минути. Минал е около 7 минути по-рано, като около 10 човека останахме без транспорт от бул.3март срещу Музея идруги спирки до ВиК Административна сграда, понеже така решил той. Преизбрахте шефката на Градски транспорт и сега???? Колеги, които идват от Добротица и трябва да се прекачат на линия 1 също го изтърваха......трябва да соим 40 минути до следващият или да си хванем такси...а за какво си купуваме карти?????? Не стига, че супер неудобно е всичко с това, че автобусите обикалят като замаяни......и аз лично нямам удобен и вървя половината път до вкъщи пеш. Моля вземете мерки, защото уж искате хората да ползват градски транспорт, а какво прелагате вие не знам!

Статус:  В процес

Измама в клубове на Пенсионера в гр.Добрич

Начало
18.01.2024
ID:
2845

Здравейте, Днес 18.01.2024г в клуб на пенсионера в гр.Добрич на ул."Отец Паисий" № 82 с разрешението на председателя на клуба Георги Иванов Атанасов с тел.0899512068 се е провела презентация на продукти на фирма, която е продала матраци и възглавници на възрастните хора от клуба. Продажбата е на значително завишени цени от пазарните. Възмутен съм от факта че председателя на клуба е допуснал въпросната фирма да измами възрастните хора в клуба. Няма издадени касови бонове и гаранционни карти за закупените продукти. Моля за реакция по случая с измамените възрастни хора, които са заплатили продуктите с дебитни карти през преносим постерминал. Въпросният председател на клуба Георги Иванов Атанасов ми заяви, че фирмата е допусната с разрешение на кмета на Община град Добрич Йордан Йорданов.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улица "Загоре"

Начало
13.01.2024
ID:
2813

Здравейте, Въпросът ми е относно основния ремонт на улица "Загоре". От семтември до днес е в окаяно състояние. По улицата не се работи от преди коледа, а според информационната табела ремонтът е трябвало да приключи още през ноември. Кога се очаква улицата да бъде завършена?

Статус:  В процес

Кучешки ЛАЙ в жилищна сграда

Начало
11.01.2024
ID:
2808

Здравейте, във връзка със сигнал №2736 и след ваш отговор, че няма законово основание за предприемане на административни действия. Прилагам НАРЕДБА за отглеждане на кучета. Моля да се вземат съответните мерки. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Психически тормоз от куче

Начало
14.12.2023
ID:
2736

Здравейте! Бих искала да разбера към кого мога да се обърна за тормоз от куче. Става въпрос за кучето на съседите, което лае непрестанно с часове. Опитвали сме да говорим с тях, но те казват, че нищо не могат да направят. Всеки ден когато излязат за работа, то започва да лае и то с часове. Има малки деца, възрастни, бременни и работещи от вкъщи във входа и този непрестанен лай, наистина може да ти съсипе нервите. Почти съм сигурна, че кучето не е и чипирано, ваксинирано и обезпаразитено, както е редно по закон и по Закона за жилищната собственост. Лаят е както в ранните часове 7-8... така и в 10-11... задължително между 14 и 16 часа, а се е случвало и някои седмици да е в 2-3 посреднощ.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 2 потребителя