Списък с всички подадени сигнали в община Добрич
Филтър за сигнали
Дупка на паркинг
09.06.2026
6199
На паркинга пред блок 7 по улица Райко Даскалов е образувана дълбока и широка кухина под асфалта. Дупката представлява опасност за превозните средства и гражданите преминаващи в близост, тъй като асфалта се отронва изключително лесно. Моля, за спешно действие, тъй като паркомястото е неизползваемо. Благодаря!
Жалба
09.06.2026
6189
Уважаеми господин Кмете, На 06.06.2026 г в кв "Рилци", гр. Добрич, 73 годишната ми майка претърпя инцидент вследствие на лошото състояние на пътната настилка. При придвижвана по улицата поради неравност, а само камъни на пътното платно, в резултат на което пада и си чупи крак. В момента е с гипсиран крак. Въпросът ми е кой ще ми поеме моралните и финансови неприятности? Как ще бъде обезщетена? Следващата ми стъпка е консултация с адвокат!Моля, да извършите проверка на посочения участък и да предприемете необходимите мерки за обезопасяване и ремонт.
Пропадане
08.06.2026
6182
След обилните валежи вчера на 07.06.26г. Пропадна улицата за няколко часа се отвори огромен кратер, а както знаете улицата е адски натоварена.
Ремонт център
05.06.2026
6164
Центъра има ли нужда да го описвам на какво прилича? Кога се очаква да бъде ремонтиран?
междублоково пространство бул. Трети Март 41-45
05.06.2026
6159
Преди 4-5 години пространството пред блокове 41-45 на бул. Трети март беше прокопано за да се изгради ново ВИК трасе, след полагането на тръбите ремонт и възстановяване на пространството не беше направено. От тогава живеем в кал и прах, насипа пропадна и се отвориха огромни дупки. Собствениците на гаражи се спасяват сами за да могат да си прибират колите. Когато завали дъжд е страшно, кал има навсякъде, ако е суша, не можем да си отворим прозорците, защото прахът влиза в къщите ни. Живеем не в град през 2026 г., но усещането е за 60-70 години на миналият век, когато авалтови улици не е имало... Децата ни няма къде да играят, в парка няма безплатни съоражения, а пред блока е мизерия!
Даме Груев
29.05.2026
6117
Моля идиотската община Добрич да обърне най-накрая внимание на улица Даме Груев в участъка след старото ДСК. От вече три години улицата е в трапове и всеки път, когато минавам с колата от там ви псувам и проклинам.
Срутена шахта
28.05.2026
6110
На ъгъла на ул. Ропотамо и ул. Вардар по тротоара има срутена шахта , в която има кабели, които стърчат. Опасно е за пешеходците да не пропаднат в нея или да пипнат кабелите.
Улична дупка
27.05.2026
6099
Подавам сигнал за изключително лошото състояние на пътната настилка на ул. „Калиакра“ №54. Общежитие Студенско бл 2.Дупките в участъка са дълбоки и създават реална опасност от сериозни щети по автомобилите и предпоставки за пътнотранспортни произшествия. Проблемът съществува от години и състоянието на пътя прогресивно се влошава, което е недопустимо. Моля за спешни действия.Това е втори сигнал.Отговора беше че трябва да се вземе решение от общинския съвет.Колко съвета още трябва да минат за да се вземе решение за тия дупки.Вече 15 години станаха
Опасна улична дупка на асфалта
27.05.2026
6098
Изключително опасна дупка. Шофьорите се опитват да я избегнат и навлизат в лентата за насрещно движение, както и затруднява бързата реакция в кръстовището! Моля да се вземат бързи мерки!
Пропадаща асфалтова настилка около канализационна шахта
25.05.2026
6088
До шахтата, към която се присъединява блока в уличната канализационна мрежа имаше голямо дърво, което беше премахнато след наше настояване пред община Добрич. Към днешна дървото е изсъхнало и в резултат на това асфалтовата настилка на пътя която е около шахтата пропада. Положението се усложнява и от факта че след обилен дъжд в образувалите се отвори в асфалта навлиза дъждовна вода, кал и боклуци в резултат на което шахтата се запушва. Тази шахта се намира в непосредствена близост до ресторант Ривиера който в момента е много актуален, в него се провеждат абитуриентски балове, сватби и други частни мероприятия, създава опасност както за паркиращите автомобили така и за живота и здравето на хората който го посещават. Държа да отбележа че това е втория сигнал който подавам за този проблем.